Postanite član naše skupine

Našim zaposlenim se trudimo omogočiti opravljanje dela, ki jih veseli. Verjamemo, da lahko oseba, ki je zavzeta za delo in je z njim zadovoljna, to delo opravlja najbolje.

Smo hitrorastoče podjetje, vselej na preži za mladimi talenti. Bi se želeli pridružiti našemu kolektivu?

Trenutno razpisana delovna mesta:

Serviser (m/ž)

Opis delovnega mesta:

  • priprava in servisiranje ink jet in laserskih tiskalnikov/multifunkcijskih naprav,
  • nameščanje tiskalnikov/multifunkcijskih naprav pri strankah,
  • komunikacija s strankami na dnevnem nivoju,
  • pretežno terensko delo,
  • druga opravila, ki so v pomoč sodelavcem,
  • druga opravila po navodilu nadrejenega.

Pričakujemo:

  • izjemno natančnost pri delu,
  • ročne spretnosti,
  • samoiniciativnost in pozitivno naravnanost,
  • vsaj IV. stopnjo izobrazbe ustrezne smeri,
  • vozniški izpit B kategorije,
  • vsaj 2 leti delovnih izkušenj z enakim ali podobnim delom,
  • računalniško znanje,
  • osnovno znanje angleškega jezika.

Pričetek dela: čim prej.

Kandidati opravijo pred nastopom dela praktični test na delovnem mestu.

Nudimo:

  • zaposlitev za določen čas 6 mesecev z možnostjo kasnejše zaposlitve za nedoločen čas,
  • ustrezno uvajanje,
  • zaposlitev v urejenem in prijetnem delovnem okolju,
  • sodelovanje z mladimi in dinamičnimi sodelavci,
  • redno plačilo z možnostjo stimulativnega nagrajevanja.,
Če se v našem oglasu prepoznate, vas vabimo, da nam pošljete svojo prijavo z življenjepisom in pripisom »Serviser« na cv@optiprint.si. Za dodatne informacije smo prav tako dosegljivi na tem e-naslovu.

Najem barvnih tiskalnikov
in multifunkcijskih naprav

Brezskrbno
barvno tiskanje

Ekološka rešitev
za vsako pisarno

Odzivna in
učinkovita podpora